Sıvı Yüz Germe

Yüz Germe

Yaşlanmaya bağlı olarak vücudumuzun en çok değişime uğrayan bölgesi yüz bölgesidir. Yüzümüz güneş ışığı, rüzgar, hava kirliliği gibi tüm çevresel faktörlere yıllarca maruz kalır. Yaşa bağlı olarak kolajen üretiminin azalması ve hücre yenilenmesinin yavaşlaması ile yüzde deforme olan bölgeler artık kendini onaramaz. Bu durumda da yüzde sarkma, doku kaybı ve çizgiler oluşur.

Hızlı kilo alıp vermeye, genetik yatkınlığa ve cilt yapısına bağlı olarak bu etkiler daha fazla görülebilir. Yüz bölgesindeki bu değişim kişinin görüntüsünü etkiler ve sosyal yaşamda mutsuz edebilir. Makyaj, krem gibi müdahalelere rağmen yüzdeki sarkma ve doku kaybı sorunları ortadan kalkmaz. Kişinin daha mutlu ve kendini daha iyi hissetmesi için en sık başvurulan müdahale işlemlerinden biri sıvı yüz germe işlemidir.

Sıvı yüz germe işlemi ameliyatsız bir müdahale yöntemidir ve kolay uygulanabilir işlemler arasındadır. Sıvı yüz germe işlemi ağrısız ve pratik bir işlemdir. Sıvı yüz germe işlemi sırasında lokal anestezik krem uygulandığı için işlem sırasında hiçbir acı hissedilmez. Sıvı yüz germe işlemi, ince uçlu iğne veya kanüller ile cilt tabakasının altına kişinin ihtiyacına göre belirlenen sıvı dolgularının enjekte edilmesidir. Bu dolgular cildin kayıp dokularını geri kazanması, sarkmaların giderilmesi, gerginleşmesi ve ince çizgilerin de dolgular ile giderilmesi için uygulanır. Sıvı yüz germe işlemi sırasında uygulanan sıvılar vücut ile uyumlu, cildin yenilenmesini destekleyen ve yan etkisi bulunmayan dolgulardır. Sıvı yüz germe işlemi yaklaşık 30 dakika süren bir işlemdir. İşlem sonrasında kişi günlük yaşamına hemen dönebilir. Sıvı yüz germe işlemi sonrasında hafif kızarıklık ve ödem görülebilir ancak 3-4 gün içerisinde bu hafif etkiler kendiliğinden geçer. Sıvı yüz germe işlemi etkisini yaklaşık 1-2 hafta içerisinde göstermeye başlar ancak zamanla daha görünür olur. Sıvı yüz germe işleminin etkisi kalıcı değildir ve yaklaşık 1-1.5 yıl kadar gerginlik etkisi devam eder. Daha sonra eğer tercih edilirse işlem tekrar edilebilir. Sıvı yüz germe işlemi tüm yüzün gergin ve fit görünmesini sağlarken dokularda da yenilenme için kolajen üretimini artırır. Cilt yenilenmesini ve canlı görünmesini etkileyen sıvı yüz germe işlemi ihtiyaç duyan herkese uygulanabilir.

Sıvı yüz germe işlemi sayesinde daha genç, daha pürüzsüz ve daha canlı bir görünüm kazanırsınız. Cildiniz daha sağlıklı ve gergin görünür. Yüzünüzde sıvı yüz germe işlemi sayesinde dolgun ve etkileyici bir görüntü oluşur. Sarkmalar, doku kayıpları ve çizgiler kişinin yüzünün olduğundan daha yaşlı ve yorgun görünmesine sebep olurlar. Sıvı yüz germe işlemi ile hem sağlıklı hem de yorgun görünümün de ortadan kalktığı yeni bir görüntüye kavuşursunuz. Sıvı yüz germe işlemi ile yüzünüz çok etkileyici ve dikkat çeken bir görüntüye ulaşır. Bu sayede kişi sosyal yaşamında daha mutlu ve daha memnun olduğu bir görüntüye sahip olur. Eğer siz de daha sıkı ve canlı bir yüz görünümüne sahip olmak istiyorsanız Sıvı yüz germe işlemini tercih edebilirsiniz. Güvenilir ve sağlıklı bir müdahale için Purest Clinic ekibimiz ile iletişime geçerek sıvı yüz germe işlemi hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve sıvı yüz germe işlemi ile gergin bir cilt görünümü kazanabilirsiniz.

Hızlı Form