Boyun Germe

Yüz Germe

Boyun germe işlemi yaş ile beraber kadınların ve erkeklerin en çok tercih ettiği işlemler arasındadır. Bunun nedeni yaşlanmaya, kilo alıp vermeye ve genetik faktörlere bağlı olarak bir süre sonra boyun bölgesinde sarkma yaşanmasıdır. Yüz bölgemize çok önem verirken gözden kaçan bölge boyun olmaktadır. Oysaki boyun bölgesi kişinin sağlıklı ve genç görünmesi en çok etkileyen bölgelerden biridir. Zamanında müdahale ile boyun görüntüsünü düzeltmek ve daha iyi bir görünüm kazanmak mümkündür. Boyun germe işlemi boyunda yeni bir görünüm kazandırır. Bu sayede yüzün ve vücudun genel görüntüsünde daha fit, daha genç ve daha sağlıklı bir görüntü oluşur.

Boyun germe işlemi son derece pratik ve acısız bir estetik müdahaledir. Boyun germe işlemi sırasında lokal anestezi uygulanır ve kişi hiçbir acı hissetmez. Boyun germe işlemi yaklaşık 30-45 dakika süren ve ameliyatsız bir işlemdir. Boyun germe işlemi son dönemlerde yaygın olarak kullanılan ip askısı yöntemi ile uygulanır. Bu ipler cerrahi işlemlerde kullanılan ve kendiliğinden kaybolan asit yapıda iplerdir. Hiçbir şekilde boyun germe işlemi sonrasında iz oluşmaz ve belli olmaz. Bu ipler boyun ve gıdının gergin bir görünüm sağlayarak sarkmalardan kurtulmasını sağlar. Boyun germe işleminin etkisi hemen gözle görülür olmak ile beraber etkisi yaklaşık 2 yıl devam etmektedir. Boyun germe işleminin hiçbir yan etkisi yoktur ve kişi hemen günlük yaşamına geri dönebilir. Boyun germe işlemi sonrasında dikkat edilmesi gereken unsurlar çok sıcak su ile duş almamak, boyun bölgesine masaj yaptırmamak ve fazla el ile temas etmemesini sağlamaktır. Hafif kızarıklık ve ödem boyun germe işlemi sonrasında görülebilir ancak 1 hafta içerisinde tüm bu hafif yan etkiler ortadan kalkar. Eğer boyun germe işleminin yarattığı görüntüyü beğenirseniz 2 yıl sonra boyun germe işlemini tekrar ettirebilirsiniz. Boyun germe işlemi askı ile gerginleşme ve sıkılaşma sağlamasının yanı sıra vücutta kolajen üretimini de destekleyerek daha genç bir görünüm kazandırır.

Boyun germe işlemi sayesinde daha fit ve genç bir görüntü kazanırsınız. Boyun ve gıdı sarkmaları kişiyi daha yaşlı ve sağlıksız gösterirler. Boyun germe işlemi ile hem canlı hem de sağlıklı bir görüntüye kavuşursunuz. Ayrıca boyun germe işlemi ile dekolte ve boyun bölgesindeki ince kırışıklık çizgileri de gerginleştirilmiş olur. Boyun germe işlemi daha canlı ve pürüzsüz bir boyun görüntüsü oluşturur. Bu sayede kişinin yüzünün de daha genç görünmesini etkiler ve boyun ile yüz görüntüsü bir uyum içinde görünürler. Eğer siz de daha sıkı ve gergin boyun görüntüsüne sahip olmak istiyorsanız boyun germe işlemini tercih edebilirsiniz. Güvenilir ve sağlıklı bir müdahale için Purest Clinic ekibimiz ile iletişime geçerek boyun germe işlemi hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve boyun germe işlemi ile yeni ve fit bir görünüm kazanabilirsiniz.

Hızlı Form