İdeal Gülüş

Botolinum Toksini

Gülüş, bir kişinin yüzündeki en karakteristik özelliklerinden biridir. Bir kişi gülüşü ile akıllarda kalır ve yüz simetrisi öne çıkar. Özellikle ilk izlenim için oldukça dikkat çekmektedir ve yüz bölgesindeki en çarpıcı, direkt bakılan bölgelerden biridir. Bu yüzden gülüş son dönemlerde kişilerin en çok dikkat ettiği ve müdahalelerde bulunulduğu noktalar arasındadır.

Güzel ve simetrik bir gülüş, insanlara daha samimi ve etkileyici bir görünüm kazandırmaktadır. Diş ve diş etleri özellikle etkileyici bir gülüşün en büyük faktörleridir. Bu yüzden botolinum toksini uygulaması ile üst dudağın yukarısına yapılan ideal gülüş diş etlerinde ve ağız bölgesinde daha estetik bir görünüm sağlamaktadır. İdeal gülüş, özellikle son dönemlerde tercih edilen botolinum toksinleri arasındadır. İdeal gülüş ile daha etkileyici bir gülüş elde edilir.

İdeal gülüş işlemi, diş eti botolinum toksini ya da gummy smile botolinum toksini olarak da adlandırılmaktadır. İdeal gülüş işlemi son derece ağrısız bir işlem olup en pratik ve hızlı bir şekilde etkisini gösterir. İdeal gülüş işlemi yaklaşık 30 dakika sürmektedir. İdeal gülüş işlemi öncesinde lokal anestezi etkili krem ile üst dudağın üst kısmı uyuşturulur. İdeal gülüş işlemi gülümserken fazla yukarı kalkan üst dudağa müdahale işlemidir ve ideal gülüş ile ince uçlu iğneler ile diş etlerine botolinum toksini enjekte edilerek diş etlerinin görüntüsüne müdahale edilir. İdeal gülüş ile gülündüğünde fazla görünen diş etleri geriye çekilerek diş etlerinin gülüş esnasında daha az görünmesi sağlanır. Aynı zamanda daha simetrik ve dişlerin ön planda olduğu bir gülüş elde edilir. İdeal gülüş ile ağız bölgesinde yeni ve daha estetik bir görünüm oluşur.

İdeal gülüş genellikle diş etlerinin görüntüsünden rahatsız olan kişiler tarafından tercih edilir. İşlemden sonra yaklaşık 10 gün sonra botolinum toksinin etkisi gözle görülür. İdeal gülüş oldukça etkili ve pratik bir müdahale olmakla birlikte etkisi yaklaşık 5-6 ay sürmektedir. Zamanla etkisini yitiren botolinum toksini ile görüntüdeki etkisi de azalmaktadır. Ancak istenildiği durumlarda işlem tekrar edilerek zamanla daha kalıcı ve daha dikkat çekici bir gülüş oluşur. Eğer siz de daha simetrik ve etkileyici bir gülüşe sahip olmak istiyorsanız Purest Clinic ile iletişime geçerek ideal gülüş hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Form