Karın Eritme - Soğuk Lipoliz

Bölgesel İncelme

Kadınların en şikayetçi olduğu konulardan biri erimeyen karın yağlarıdır. Normal kilolarda olunmasına rağmen kilo alıp vermeye, doğum yapmaya veya vücut tipine göre karın bölgesinde yağlanma görülebilir.

Göbek bölgesindeki yağlanma uzun diyet ve spor programlarına rağmen istenilen görüntüye ulaşamayabilir. Üstelik karın bölgesinde istenilen görüntüye ulaşmak için uzun uğraşlar ve zaman ayırmak gerekmektedir. Ancak cerrahi olmayan estetik müdahaleler ile karın bölgesindeki fazla yağlardan kurtulmak oldukça kolay hale gelmiştir. Ameliyatsız bir şekilde gerçekleştirilen bu işlemler, kişiyi istenilen düz ve sıkı karın görüntüsüne ulaştırır.

Karın eritme işlemleri, enjeksiyon lipoliz ve soğuk lipoliz işlemleri ile yapılabilir. Son dönemlerde en çok tercih edilen yöntemler arasında lipoliz işlemleri vardır. Karın eritmede soğuk lipoliz işlemi, yağ dokusunu hedef alarak yağ dokularının parçalanmasını sağlar ve açığa çıkan yağlar vücut tarafından yakılır. Lipoliz işlemi karın bölgesi için tek seans olarak uygulanmaktadır. İhtiyaç duyulması halinde 3 ay sonra ek seans planı yapılabilir. Lipoliz işlemi cihaz yardımı ile -10 derece soğuk kullanarak yağlardan kurtulmayı sağlayan bir işlemdir. İşlem sırasında ya da sonrasında ağrı hissedilmez. Ancak karın eritme işleminden sonraki ilk birkaç gün ağır aktivitelerde bulunulmaması önerilir. İşlemin etkisi yaklaşık 1 ay sonra karın bölgesinde etkisini göstermeye başlamaktadır. Karın eritme işleminden sonra karın bölgesinde 4-6 cm bir incelme görülür. Karın eritme işlemi ile sarkmış yağlardan ve göbek görüntüsünden kurtulma sağlanır. Karın eritme işlemi etkili ve hızlı çözüm sağlar. Uzun zaman ve emek harcamaların sonucunda elde edilemeyen karın görüntüsü karın eritme işlemi sayesinde elde edilir. Karın eritme işlemi genel vücut görüntüsünde de daha şekilli ve sıkı bir görünüm yaratır.

Karın eritme işleminin etkisi kalıcıdır ama düzenli ve sağlıklı beslenme ile desteklenmesi yaratılan görüntünün kalıcılığını artırır. Eğer siz de daha sıkı ve daha düz bir karın görünümü elde etmek istiyorsanız Purest Clinic ile iletişime geçerek karın eritme yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Karın eritme işlemi ulaşmak istediğiniz görüntüye göre size özel olarak planlanır ve uygulanır.

Hızlı Form