Yan Yağları Eritme

Bölgesel İncelme

Kadınlarda ve erkeklerde en ısrarcı yağların olduğu bölge bel çevresindeki yan yağlar ya da simit denilen bölgedir. Yan yağlar kalıcı yağ dokularına sahiptir ve uzun süreli uğraşlara rağmen eritilemez. Kişinin giydiği kıyafetin görüntüsünden oturma şekline göre kadar rahatsız edebilen bir konudur. Yan yağlar şikayeti çok yaygındır ve kişinin bir süre sonra psikolojik olarak da rahatsız hissetmesine sebep olmaktadır.

Yan yağlar fazla kiloya, genetik yatkınlığa, beslenme şekline ve vücut tipine göre oluşabilir. Yan yağların eritilememesi bir süre sonra kabusa dönüşebilir. Uzun diyet programları ve egzersizlere rağmen ulaşılamayan sonuçlardan sonra son dönemlerde yeni yöntemlere başvurulmaktadır. Ameliyatsız estetik müdahaleler yan yağları eritme için çok etkili ve kalıcı sonuçlar sunmaktadır.

Yan yağları eritme işlemleri olarak en çok tercih yöntemler arasında enjeksiyon lipoliz, lazer lipoliz ve soğuk lipoliz işlemleri bulunmaktadır. Son dönemlerde en çok tercih edilen yöntemler arasında soğuk lipoliz işlemleri vardır. Yan yağları eritmede kullanılan soğuk lipoliz işlemi, fazla yağ dokusunu cihaz yardımı ile hedef alarak fazla yağ dokularının parçalanarak vücuttan atılmasını sağlar. Ayrıca radyo frekansı ve masaj uygulamaları kullanılarak da yan yağları eritme işlemleri mevcuttur. Yan yağları eritmek için kullanılan bu işlemlerin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır ve soğuk lipoliz işlemi için genellikle tek seans yeterli olmaktadır. Ancak gerekli olan ve istenilen durumlarda işlem tekrar edilebilir. Yan yağları enjeksiyon lipoliz ile eritme işlemlerinden önce ilgili bölgeye krem sürüldüğü için işlem sırasında hiçbir acı hissedilmez. Enjeksiyon lipoliz yönteminde ince uclu iğneler ile cilt altına yağ yakıcı içerikler enjekte edilir. İşlemden sonra yan yağların giderek yok olması ve yan yağların vücuttan atılması yaklaşık 3 haftayı bulmaktadır. Yan yağları eritme işlemi yaklaşık 4-5 cm bir incelme sağlar.

Yan yağları eritme işlemi, en problematik bölge olan yan yağlar için en etkili ve hızlı tedavi seçeneği sunar. Yan yağları eritme işlemi sayesinde istenilen şekilli bel görüntüsü elde edilir. Yan yağları eritme işlemi ile daha sıkı ve daha sağlıklı bir görüntü oluşur. Ayrıca yan yağları eritme işlemi tüm vücudun da yeniden şekillenmesini ve genel görüntünün daha fit görünmesini sağlar. Yan yağları eritme işleminin etkisi kalıcı olmak ile beraber beslenme ile de desteklenmesi önerilmektedir. Eğer siz de uzun zamandır kurtulmak için uğraştığınız yan yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız Purest Clinic ile iletişime geçerek yan yağları eritme yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Form