Bel Çevresi Lipolizi

Lipoliz

Bel çevresi en ısrarcı kilo problemleri ile karşılaşılan bölgedir. Bel çevresindeki yağlar ve sarkmalar çok zor şekilde giderilir. Özellikle fazla yağlardan bel çevresinde çok uzun zaman ayırarak kurtulmak mümkündür. Sıkı diyet ve spor programları ile uzun süreler sonra sonuçlar elde edilir. Bazen de tüm sıkı programlara rağmen genetik yatkınlıktan ve vücut tipinden dolayı bel çevresindeki yağlar kalıcı olabilmektedir. Bu yüzden de bel çevresi kadınların ve erkeklerin en şikayetçi olduğu bölgeler arasındadır. Bel çevresindeki yağlardan ve fazla dokulardan kurtulmak için birçok yöntem bulunmak ile beraber ameliyatsız işlemler daha çok tercih edilmektedir.

Lipoliz işlemi, cerrahi müdahale olmadan ameliyatsız bir şekilde yağ yakım müdahalesidir. Öncelikle işlem öncesinde anestezik etkili krem ile bel bölgesi uyuşturulur. İşlem boyunca hiçbir ağrı hissedilmez. Bel çevresi lipolizi sırasında ince uçlu iğneler ile soyadan elde edilen maddeler bel bölgesine enjekte edilir. Enjeksiyon işlemi ile bel bölgesinde yağ yakımı gerçekleştirilerek vücuttan idrar yoluyla dışarı atılmış olunur. Bel çevresi lipolizi yan etkisi bulunmayan sadece yağ hücrelerini hedef alan bir yöntemdir. Kimi zaman ideal kiloda olunmasına rağmen bel çevresindeki gitmeyen ısrarcı yağlardan kurtulmak için son derece etkili ve pratik bir yöntemdir. İşlem yaklaşık 15 dakika sürmektedir ve 4-6 seans aralığında uygulanmaktadır. Uygulama seansının sayısı kişinin bel çevresindeki yağ oranına göre belirlenmektedir. Birkaç seanstan sonra yağ oranlarındaki azalma ve buna bağlı olarak beden incelmeleri görülür. Seansların arasındaki süre birkaç hafta olup yağ yakım hızına göre belirlenir. Bel çevresi lipolizi kişinin günlük yaşamını etkilemez, sadece hafif kızarıklık meydana gelebilir ancak bu kızarıklıklar da kendiliğinden geçmektedir.

Bel çevresi lipolizi ile göbek çevresindeki fazla yağ dokuları ameliyatsız bir şekilde yok edilir ve göbek çevresi yeniden şekillenir. Bel çevresi lipolizi ile göbek çevresinde daha sıkı ve daha fit bir görüntü elde edilir. Bel çevresindeki yeniden şekillendirme bütün vücudun görüntüsünü etkiler ve yeni bir görünüm kazandırır. Eğer siz de bel çevrenizde kalıcı yağlardan şikayetçi iseniz Purest Clinic ile iletişime geçerek bel çevresi lipolizi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Form