Boyun Dekolte Gençleştirme

İğneli Uygulamalar

Yüz bölgesinden sonra vücutta en dikkat çeken ve yaşlanmaya bağlı olarak etkilenen bölge boyun / dekolte bölgesidir. İnsanlar yüzlerine önem verip birçok bakım işlemi uygularken boyun bölgelerine pek önem vermezler. Ancak boyun / dekolte bölgesi yaşlanma ile beraber en çok değişim gösteren bölgedir.

Bakımı ikinci plana bırakılan boyun / dekolte bölgesinde görünen kırışıklıklar ve sarkmalar kişiyi olduğundan daha yaşlı ve çökmüş gösterir. Boyun aslında yüz ile bir bütün halindedir ve kişinin görüntüsünde yüz ile beraber dikkat çeker. Boyun / dekolte bölgesinde karşılaşılan sarkmalar ve kırışıklıkların rahatsız olan kişiler bir süre sonra tedavi yöntemlerine başvururlar. Kremler oldukça yavaş ve az etki ettikleri için genellikle diğer yöntemler merak edilir. Boyun / dekolte bölgesinde uygulanan teknikler arasında enjeksiyon ve iğne işlemleri yer almaktadır.

Boyun / dekolte gençleştirme işlemi olarak en hızlı ve etkili yöntemlerden biri enjeksiyon işlemidir. Öncelikle kişinin isteğine bağlı olarak yapılacak işlem ve işlem miktarına karar verilir. Boyun / dekolte bölgesi işlemler öncesinde anestezik krem ile uyuşturularak kişinin işlemler sırasında hiçbir ağrı hissetmemesi sağlanır. Boyun / dekolte bölgesine uygulanan işlemler arasında botolinum toksini uygulaması, dolgu enjeksiyonu ve mezoterapi işlemleri yer almaktadır. Bu işlemler sırasında 4-6 seanslık uygulamalar ile boyun / dekolte bölgesinde daha sıkı ve daha genç bir görüntü elde edilir. İnce uçlu iğnelerle uygulanan işlemler ile cildin kendini yenilemesi ve kırışıklıkların azalması sağlanır. Boyun / dekolte bölgesinde kırışıklıkların yok edilmesi ve gençleştirilmesi, kişiye genel görüntüde yüz ile bir bütün olarak yeni bir görünüm kazandırır.

Yüz bölgesi ile beraber boyun / dekolte en çok güneş ışınlarına ve çevresel faktörlere maruz kalan bölgedir. Bu yüzden ihmal edilen bu bölge kişinin gerçek yaşından daha yaşlı görünmesine sebep olur. Boyun / dekolte bölgesindeki sarkmalara ve çizgilere yapılan gençleştirme müdahaleleri, kişinin olduğundan daha genç ve daha sıkı görünmesini sağlar. Eğer siz de boyun / dekolte bölgenizde kırışıklıklara sahipseniz ve daha sıkı bir cilt istiyorsanız Purest Clinic ile iletişime geçerek boyun / dekolte gençleştirme işlemleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Form