İp Askı

Yüz Germe

İp askısı işlemi, yaşlanma süreci ile beraber ciltte gerçekleşen problemler için uygulanmaktadır. İp askısı son dönemlerde yaygın olarak tercih edilmekte ve yüz bölgesinde istenilen görüntüleri yaratmaktadır. İp askısı Fransız askısı uygulaması olarak da karşımıza çıkmaktadır. İp askısının tercih edilmesinin nedenleri arasında vücuda dışarıdan bir enjeksiyon olmaması ve cerrahi işlem gerektirmemesidir.

İp askısı genel olarak yaşlanma problemlerinden olan sarkmalar, kırışıklıklar ve doku kayıpları için kullanılabilir. İp askısı işlemi kişinin isteğine göre yüzdeki birçok bölgeye istenilen şekilde uygulanabilir. İp askısı ile daha sıkı, daha genç ve daha pürüzsüz bir görünüm elde edilir.

İp askısı işleminden önce işlemin uygulanacağı bölgeler anestezik krem veya enjeksiyon ile uyuşturulur. İp askısı işlemi sırasında hiçbir ağrı hissedilmez ve oldukça pratik bir işlemdir. Yaklaşık 30 dakika içerisinde ip askısı işlemi bitmiş olur. İp askısı işlemi göz, alın ve ağız çevresinde kullanılabilir. İşlem uygulanacak bölgeye göre cildin nasıl tutturulacağına ve kaldırılacağına karar verilir. İp askısında vücut içerisinde kendiliğinden eriyen ipler kullanılır ve cildin tutturulması sağlanır. İplerin içeriği sayesinde cildin yeniden canlanması ve yenilenmesi sağlanır. Aynı zamanda ip askısı ile cilt daha sıkı bir görüntüye ulaşır. İşlem sonrasında cildin sıcak su ile temasından, yoğun makyajdan ve aşırı mimik kullanımından kaçınılmalıdır. Hafif kızarıklıklar olabilir ancak birkaç gün içerisinde kendiliğinden gider. İp askısı işlemi dışarıdan belli olmaz ve etkisi birkaç gün içinde görünür. İp askısı işlemi mimik kullanımına ve kilo alıp vermeye bağlı olarak değişmekle beraber yaklaşık 1.5 yıl boyunca etkisini gösterir. İp askısının etkisi kaybolduktan sonra işlem tekrar edilebilir.

İp askısı işlemi cildin daha dolgun, daha canlı ve daha sıkı görünmesini sağlar. İp askısı sayesinde ciltteki sarkmalar ve ince kırışıklıklar açılır. Bu sayede ciltte daha genç ve pürüzsüz bir görünüm oluşur. Eğer siz de daha etkileyici ve dikkat çeken bir görünüm için ip askısı işlemi istiyorsanız Purest Clinic ile iletişime geçerek ip askısı işlemi hakkında detaylı bilgi alarak randevu oluşturabilirsiniz.

Hızlı Form