Popo Sıkılaştırma

Bölgesel İncelme

Tüm vücut tipleri için en önemli ve dikkat çeken bölgelerden biri popo ve kalça kısmıdır. Kadınlar da erkekler de sıkı bir popo görünümüne sahip olmak isterler. Özellikle kadınlar için daha önemlidir çünkü kadınlarda popo kısmında yağlanma daha fazla görülür ve istenmeyen bir görünüm yaratabilir.

Popo kısmının yeniden şekillendirilmesine yönelik müdahaleler, vücut tipinin görüntüsünün genel olarak değişmesini ve daha şekilli vücut hatlarının oluşmasını sağlar. Popo bölgesine yönelik yapılan müdahaleler kimi zaman cerrahi kimi zaman cerrahi olmayan işlemlerdir. Cerrahi olmayan işlemler iz bırakmayan, ağrısız ve pratik işlemler oldukları için daha çok tercih edilmektedirler. Popo için başvurulan müdahalelerin başında popo sıkılaştırma yer almaktadır. Popo sıkılaştırma işlemi, birçok kadının tercih ettiği bir estetik müdahaledir. Popo bölgesindeki yağlanmalar, kalıcı ve ısrarcı yağlanmalar olabildikleri için sadece beslenme şekli ve spor programları ile istenilen görüntü elde edilemeyebilir. Özellikle vücut tipi genetik olarak yağlanmaya müsait kişiler tarafından popo sıkılaştırma işlemi oldukça tercih edilmektedir.

Popo sıkılaştırma işlemi, yağ dokularını hedef alarak yağların parçalanması ile gerçekleştirilir. Popo sıkılaştırma işlemleri arasında enjeksiyon lipoliz, soğuk lipoliz ve diğer ameliyatsız müdahale yöntemleri yer almaktadır. Son dönemlerde popo sıkılaştırma için en çok tercih edilen yöntem ise hızlı ve ağrısız çözüm sunan soğuk lipoliz yöntemidir. Soğuk lipoliz yöntemi tek seans uygulanmakta olup yaklaşık 1 saat sürmektedir. İncelme ve sıkılaşma seanstan yaklaşık 3 hafta içinde gözle görülmeye başlanır. Ancak tam görüntüsüne yaklaşık 2-3 ay sonra ulaşır. Bu süreçte popo sıkılaşmaya ve yağ yakımına devam eder. Genellikle tek seans uygulaması yeterli olup istenildiği ve gerekli görüldüğü durumlarda tekrar popo sıkılaştırma işlemi uygulanabilir. Tek uygulama ile yaklaşık 3-5 cm kadar incelme ve sıkılaşma sağlanır.

Popo sıkılaştırma için uygulanan soğuk lipoliz işleminden sonra kişi sosyal yaşamına dönebilir. Ancak ilk gün çok ağır aktivitelerde bulunmaması önerilir. Popo sıkılaştırma işlemi son derece etkili ve hızlı çözüm sunan bir yöntemdir. Popo sıkılaştırma ile hem incelme hem sıkılaştırma hem de yeniden şekillendirme sağlanmış olunur. Eğer siz de daha sıkı ve simetrik bir popo görünümü istiyorsanız Purest Clinic ile iletişime geçerek popo sıkılaştırma yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Form