Hydrafacial MD

Cilt Bakımı

Amerikada yılın cilt yenileme cihazı seçilen Hydrafacial MD, ister yaz ister kış olsun en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilmesiyle öne çıkıyor. Hydrafacial yöntemi cilde zarar vermeden cildin ihtiyacı olan nemi, mineral ve anti-oksidanları cilde sağlıyor.

Hydrafacial MD

Genel Bilgi

İnce kırışıklıklar, güneş lekeleri, aşırı yağlanma, aktif akne tedavilerinde etkin olarak kullanılmakta. Özellikle gençlerin cilt problemleri ve siyah nokta temizliğinde acısız oluşu ve etkinliğiyle bizi ve hastalarımızı oldukça memnun ediyor. Diğer uygulamalarımız ile birleştirdiğimizde ise sonuçlarımızı daha da iyiye taşıyor.

Uygulama nasıl yapılıyor?

Özel bir teknik kullanan Hydrafacial, cildi beslerken aynı anda cildi ölü hücrelerden, siyah noktalardan ve aşırı yağdan özel başlıklarından çıkan zengin içerikli serum ve vakumla arındırıyor. Lazer cilt yenileme yöntemlerinin aksine cilde zarar vermeden cildi iyileştiren yöntem, uygulamadan hemen sonra ışıldayan aydınlanmış bir cilt sağlıyor. Uygulama sonrasında istediğiniz davet veya aktiviteye hemen katılabilirsiniz.

Neden bu kadar çok tercih ediliyor?

Amerikada çok popüler olan Hydrafacial özellikle Hollywood yıldızlarının kırmızı halı ışıltısını sağlamasıyla biliniyor. FDA onaylı tek cilt yenileme sistemi olan Hydrafacial ile sadece cilt yenileme ve leke tedavisi amaçlı değil, düzenli olarak cilt sağlığını korumak ve ışıltınızı daim kılmak için de ayda bir uygulama yaptırabiliyorsunuz. Tedavi amaçlı uygulamaları ise 6 defa, haftada bir olarak yapıyoruz.

2015 ve 2017'de yılın cilt bakım cihazı ödülü
Hydrafacial cilt yenileme alanında ödüllü bir teknolojiye sahip. Uzun zamandır daha iyisi ortaya çıkmayan üstün vortex teknolojisi ile cilde hasar vermeden cildin iyileşmesini sağlayan Hydrafacial, dünya genelinde bir çok elit güzellik merkezi tarafından cilt bakımının vazgeçilmez cihazı olarak görülüyor. Dünya çapında üne sahip olan sistem, Hollywood yıldızlarından uzman doktorlara kadar herkesin tercih ettiği cilt yenileme yöntemi olarak medikal estetik tedavilerinde önemli bir yere sahiptir. Diğer sistemlerden farklı olarak; Hydarafacial son derece güvenli ve hızlı bir cilt yenileme sunuyor. İşlem hem konforlu hem de anında pırıl pırıl bir cilde kavuşmanızı sağladığı için,cilt bakımında tercih edebileceğiniz bir seçenektir.

Hızlı Form