Basen Küçültme - İnceltme

Bölgesel İncelme

Basen bölgesi kadınların en çok problem yaşadığı bölgelerden biridir. Basenlerdeki fazla kiloya ya da genetik olarak vücut tipine bağlı olarak ortaya çıkan geniş basen görünümü kişiyi rahatsız edebilir. Genellikle basenlerde yağ yakımı zordur ve kalıcı yağ tabakalarına dönüşürler. Bu yüzden uzun süreli diyet programları ve spor aktivitelerine rağmen sonuç elde edilemeyebilir. Sonuç elde edilse dahi uzun ve yavaş bir süreçtir.

Zamanı olmayan, kalıcı yağ dokularına ya da basenleri geniş vücut tipine sahip olan insanlar, son zamanlarda basenlerini küçültme / inceltme için cerrahi olmayan işlemlere başvurmaktadırlar. Bu yöntemlerin tercih edilmelerinin nedenleri ağrısız ve kolay uygulanabilen işlemler olmalarıdır.

Ameliyatsız basen küçültme / inceltme işlemleri arasında lazer lipoliz, soğuk lipoliz ve radyofrekans yöntemleri yer almaktadır. Bu işlemler arasında size uygun olan işlemin hangisi olduğu uzman ekip tarafından belirlenir. Ameliyatsız basen küçültme / inceltme işlemleri, basen bölgesindeki fazla yağ dokusunu hedef alırlar. Basen küçültme / inceltme işlemleri sırasında yağ dokularının parçalanarak vücuttan atılması sağlanır. Basen küçültme / inceltme işlemleri ağrı ya da acı hissedilmeyen yöntemlerdir. Bu işlemler yaklaşık 45-60 dakika sürmektedir ve kişi hemen sonrasında sosyal yaşamına dönmektedir. İşlemlerin kaç seans yapılacağı kişinin isteğine bağlı olarak değişmektedir. İstenilen basen küçültme / inceltme miktarına göre seans sayısı belirlenir ve belli aralıklar ile uygulanır. Birkaç seans sonra basen bölgesinde gözle görülür bir fark oluşur. Uygulanan yağ parçalayıcı yöntemler ile görüntüde 3-4 cm kadar incelme ve sıkılaşma meydana gelir. Ameliyatsız basen küçültme / inceltme işlemleri, son derece hızlı etki gösteren çok pratik ve kolay uygulanabilen işlemlerdir. Ancak değişimin daha kalıcı ve uzun süreli olması için beslenme ile de ortaya çıkan etkinin desteklenmesi önerilir.

Bacak incelme için uygulanan soğuk lipoliz işleminin yan etkisi bulunmamaktadır ancak ilk birkaç gün ayakta çok fazla vakit geçirilmemesi önerilir. Bacak sıkılaştırma işlemi, kalıcı çözüm sağlamak ile beraber uygulanan işlemlerin beslenme şekli ile de desteklenmesi önerilmektedir.

Ameliyatsız basen küçültme / inceltme işlemleri ile daha orantılı ve dikkat çekici vücut hatları elde edilir. Basen küçültme / inceltme işlemleri sonrasında vücudun genel görünümünde de daha simetrik ve daha sıkı bir görünüm elde edilir. Eğer siz de basen bölgelerinizdeki kalıcı yağlanmadan ve sarkmalardan şikayetçi iseniz Purest Clinic ile iletişime geçerek basen küçültme / inceltme yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Form