Baby Botolinum Toksini / Oyuncu Botolinum Toksini

Botolinum Toksini

Yüzümüzde mimiklerimizi kullanmamız sonucunda oluşan kırışıklıklarımız zaman geçtikçe oturmaya başlar ve yüzde daha yaşlı bir görünümün ortaya çıkmasına neden olur.Çizgilerin sebep olduğu kırışık görünüm, yaşlı ve yorgun görünüm mutsuz hissettirebilir.

Baby botolinum toksini uygulaması ile bu görünümden kurtulup daha genç, daha dolgun ve daha canlı bir görünüm kazanabilirsiniz. Ancak genç bir görünüm elde etmek için tercih edilen botolinum toksini uygulamasının donuk bir ifade yaratması ve mimik kullanımını kısıtlaması ile ilgili tedirginlikler bulunmaktadır. Klasik botolinum toksininden farklı olarak baby botolinum toksini daha doğal bir uygulama ile genç görünüm sağlar. Daha doğal olan bu uygulamada botolinum toksini yüzü mimiksiz ve donuk bir hale getirmemek için belli oranlarla uygulanır. Bu sayede kırışıklıklar açılır ancak yüz mimikleri doğallığını korur. Böylelikle doğallıktan ayrılmadan daha genç bir görünüm elde edilir. Baby botolinum toksini uygulandığı en yaygın bölgeler göz çevresi, kaş arasındaki kaş çatma kompleksi ve alın bölgesi çizgileridir. Baby botolinum toksini minimal bir botolinum toksini uygulamasıdır. botolinum toksini miktar ve yoğunluk olarak daha az kullanılır.

Doğal görünüm sağlayan ve mimikleri koruyan baby botolinum toksini ile yüzümüzde oluşan ince kırışıklıklar giderilir. Yüz cildi daha canlı ve pürüzsüz bir görünüm kazanır. Baby botolinum toksini, hem yüzdeki doğal görüntüyü korunması hem de ince çizgilerin giderilmesi için son dönemlerde daha çok tercih edilen etkili bir uygulamadır. Baby botolinum toksini uygulaması kişilerin çizgilerinin derecesine ve istediği doğal görünüme göre planlanır. Uygulaması kolay, yaklaşık 10-15 dakika süren bir işlemdir. İşlemden sonra çok sıcak su ile temas edilmemesi, çok sıcak ortama maruz kalınmaması ve 24 saat süre ile duş alınmaması önerilmektedir. Baby botolinum toksini etkisini yaklaşık 3- 10 gün sonra göstermektedir ve 2 hafta sonra tam görünümüne ulaşmaktadır. Baby botolinum toksininin etkisi ise yaklaşık 6 ay sürmektedir. Kişinin ihtiyacına göre 4-6 aylık periyodlarla tekrar uygulanabilmektedir. Eğer siz de daha genç, daha pürüzsüz, daha çizgisiz bir görünümü “doğallığı” koruyarak elde etmek istiyorsanız baby botolinum toksini için kliniğimiz ile iletişime geçip Purest Clinic’in profesyonel ve alanında yetkin ekibinden hizmet alabilirsiniz.

Hızlı Form