Fox Eye

Yüz Germe

Kadınların ve erkeklerin en dikkat ettiği unsurlardan biri göz ve çevresidir. Gözler kişiye derin ve karakteristik bir duruş kazandırır. Göz yapısı tüm yüz hattını etkilerken kişinin suratının görünümünü komple değiştirir ve yeni bir görünüm kazandırır. Göz yapısındaki değişimler filtreler, efektler ve göz makyajı ile şekillendirilir. Özellikle makyaj ile göz yapısına müdahale en sık başvurulan yöntemler arasındadır. Ancak kalıcı bir değişim için en sık başvurulan yöntem ise estetik müdahaledir. Estetik dokunuşlar ile göz şeklindeki değişim kalıcı hale getirilir.

Son dönemlerde en popüler ve en beğenilen görüntülerden biri fox eye görüntüsüdür. Tilki göz olarak da geçen fox eye yüzün görünüşünü tamamen değiştirir ve çok daha etkileyici bir bakış kazandırır. Fox eye son dönemlerde ünlüler ve mankenler tarafından da en çok tercih edilen göz yapılarından biridir. Fox eye son derece etkileyici ve dikkat çeken bakışlar kazandırır. Eğer siz de yorgun ve çökkün göz yapınızı değiştirmek ve daha iddialı bir göz yapısına sahip olmak istiyorsanız fox eye işlemini tercih edebilirsiniz.

Fox eye görüntüsünde gözün bitişi gözün başlangıcından daha yukarıdadır. Elinizi göz bitişinize koyup şakaklara doğru yukarı kaldırdığınızda oluşan görüntü fox eye görüntüsüdür. Tam bir tilki bakışı kazandıran fox eye işlemi oldukça kolay ve ağrısız bir müdahaledir. Fox eye işlemi lokal anestezi ile uygulanır ve ortalama işlem süresi 30 dakikadır. Son derece pratik olan fox eye işlemi sırasında kişi hiçbir şey hissetmez. Kesi ya da dikiş kullanılmayan fox eye yönteminde Fransız askısı kullanılır. Cerrahi ipler ile göz bölgesi hafif yukarı doğru kaldırılır. Lokal anestezi etkisinde uyuşmuş olan göz ve kaş arasındaki bölge yukarı doğru çekilir. Bu işlem son derece kolay ve hızlı etki eden bir işlemdir. İşlem sonrasında hafif kızarıklık ve ödem görülebilir ancak 3-4 gün içerisinde bu hafif etkiler ortadan kalkar. Fox eye işleminin etkisi hemen gözle görülür olmak ile beraber işlem yaklaşık 2 yıl boyunca etkisini gösterir. Eğer fox eye görüntüsünü beğenirseniz fox eye işlemini tekrar ettirebilirsiniz. Fox eye işlemini beğenmediğiniz takdirde etkisi kalıcı değildir ve fox eye görünümü bir süre sonra yok olur.

Fox eye işlemi sayesinde daha çekici ve etkileyici bakışlar kazanırsınız. Ayrıca fox eye işlemi ile göz kapaklarındaki ve çukurlarındaki yorgun görüntü de ortadan kalkmış olur. Fox eye işlemi keskin ve iddialı bir yüz hattı oluşturur. Bir ortamda ilk görüşte dikkat çeken bir yüz hattı ve etkileyici bir görünüm için fox eye oldukça etkindir. Eğer siz de etkileyici ve iddialı bakışlara ve göz yapısına sahip olmak istiyorsanız fox eye işlemi tam size göre olabilir. Fox eye işlemi için güvenilir bir klinikte ve gözlerinizin ne kadar yukarı kaldırıldığı oldukça önemlidir. Güvenilir ve sağlıklı bir müdahale için Purest Clinic ekibimiz ile iletişime geçerek fox eye hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Hızlı Form