Brotox / Erkek Botolinum Toksini

Botolinum Toksini

Brotoks “erkek yüzüne uygun” botolinum toksini uygulaması anlamına gelmektedir. Botolinum Toksini uygulaması ile yaşlanma sürecinde mimik kullanımına bağlı oluşan kırışık görünümün azaltılması hedeflenir.

Erkekler de yaşlanma izlerini yok etmek ve daha genç bir görünüm elde etmek için botolinum toksini uygulamalarını tercih etmektedirler. Brotox uygulaması ile erkekler yüzlerindeki kırışıklıkların azalması sonucu daha genç ve canlı bir görünüme sahip olurlar. Kadınlar ile erkeklere uygulanan botolinum toksini arasında ufak farklılıklar vardır. Bunun sebebi erkeklerin deri ve kas yapısının farklı olmasıdır. Alın ve kaş çatma bölgesindeki kaslar erkeklerde daha hacimlidir ve bu bölgedeki kırışıklıklar daha derin ve dirençlidir.

Erkeklere uygulanan botolinum toksini enjeksiyonunun en önemli özelliği erkeksi ifadeyi koruyacak şekilde uygulanıyor olmasıdır. Brotox erkeksi yüz hatlarını, ifadeyi ve karakteristik yapıyı bozmayacak şekilde uygulanır. Uygulama dozu kişinin yüz hatlarına ve isteklerine göre belirlenir. Brotox erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi genellikle alın bölgesine, kaş arasına ve göz çevresine uygulanmaktadır. Erkeklerde, kadınlarda olduğu gibi göz çevresi ve kaz ayağı bölgesinde yoğun uygulama yapılmamakla birlikte bu bölgedeki kırışık görünümü hafifletmek için ihtiyaç durumunda bu bölgelere de botolinum toksini uygulaması yapılmaktadır. Brotox uygulamasında gergin ve pürüzsüz bir görünüm yerine daha doğal görünen bir görünüm elde edilir. Uygulama ince uçlu iğnelerle standarda göre daha az dozlarda gerçekleştirilir. Enjeksiyon işlemi yaklaşık 10-15 dakika sürmektedir. Ağrısız ve güvenli, etkili ve kolay uygulanabilen bir işlemdir. Brotoxun etkisi yaklaşık 4-6 ay etkisini sürdürmektedir. Yılda iki ya da üç kez uygulama tekrarlanabilir. Brotox botolinum toksini ile erkekler hem sosyal yaşamda hem profesyonel hayatta daha genç, daha canlı ve sağlıklı bir görünüme sahip olurlar. Eğer siz de kırışıklıklarınızdan şikayetçiyseniz Purest Clinic’te brotox uygulaması ile erkeksi hatlar bozulmadan doğal ve genç bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hızlı Form