Gıdı Lipolizi

Lipoliz

Boyun ve gıdı bölgesi genellikle ihmal edilen bir bölgedir. Bakım yapılırken kimi zaman unutulur ve bir süre sonra deformasyonlar ortaya çıkar. Gıdı, yüz ve boyun bölgesinin arasında yüz bütünlüğünü sağlayan en önemli yerdir. Gıdıdaki deformasyonlar kişinin yüzünün nasıl göründüğünü belirler.

Yaşlanma ve hızlı kilo alıp verme ile beraber gıdı bölgesinde sarkmalar ve deride gevşemeler meydana gelir. Bu da kişinin olduğundan daha yaşlı görünmesine ve yüzünde olduğundan daha kiloluymuş gibi bir görüntü oluşmasına sebep olur. Sarkmış bir gıdı görüntüsü çoğu kişi için rahatsız edicidir. Özellikle kilo verilmiş ve kilo fazlalığı olmasa dahi deri kendini toparlayamadığı için gıdı bölgesindeki yağlardan oluşan deri fazlalığı kalıcı olur. Bu yüzden gıdı bölgesine müdahalede bulunmadan görüntüsünü değiştirmek zordur.

Gıdı bölgesine uygulanan müdahaleler arasında en çok tercih edilenlerden biri lipoliz yöntemidir. Gıdı lipolizi, ağrısız ve acısız bir yöntemdir. Lipoliz yöntemi ile gıdı yeniden şekillendirilir ve daha sıkı bir gıdı görüntüsü ellde edilir. Gıdı lipolizi, ince uçlu iğne yardımı ile uygulanır. İşlem öncesinde gıdı bölgesi lokal anestezi etkili krem ile uyuşturulur. Daha sonra lipoliz denilen yağ yakıcı karışım gıdı bölgesine enjekte edilir. Gıdı lipolizi ile fazla yağların parçalanması ve vücuttan atılması sağlanır. Gıdı lipolizi işlemi yaklaşık 15 dakika sürmektedir ve 4-5 seans uygulanmaktadır. Gıdı lipolizi işleminin etkisi 2. seanstan sonra görünmeye başlanır. Gıdı lipolizi işleminin yan etkisi bulunmamaktadır ve yağ hücrelerine yönelik bir müdahaledir. İşlemden sonra hafif kızarıklık görülebilir fakat bu kızarıklıklar kendiliğinden geçer.

Gıdı lipolizi ile gıdı bölgesinde ve genel profil görüntüsünde daha genç ve daha sıkı bir görüntü elde edilir. Özellikle fazla yağların yok edilmesinden dolayı çene ve boyun bölgesinde daha simetrik bir görüntünün elde edilmesini sağlar. Gıdı lipolizi işlemi çok pratik ve etkili bir yöntem olup cerrahi müdahale olmadan gıdı görüntüsünü değiştirir. Eğer siz de gıdınızdaki sarkmalardan ve fazla yağlardan şikayetçi iseniz Purest Clinic ile iletişime geçerek gıdı lipolizi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Form