Doğal Kırışıklık Giderme Yöntemi

Botolinum Toksini

Doğal kırışıklık giderme yöntemi ismini son dönemlerde duyuran ve yaygın olarak tercih edilen bir botolinum toksini uygulamasıdır. Estetik müdahaleler arasında ön plana çıkma sebebi kişinin doğallığını ve yalınlığını koruyan bir yöntem olmasıdır. Doğal kırışıklık giderme yöntemi yaş ile beraber ortaya çıkan birçok problem için çözüm olanağı sunmaktadır. Yaşlanma ile beraber ortaya çıkan doku kayıpları, sarkmalar, kırışıklıklar ve solgun görünüm doğal kırışıklık giderme yöntemi ile giderilebilir.

Doğal kırışıklık giderme yöntemi uygulaması diğer botolinum toksini türleri gibi kas dokusunun içine değil cildin alt tabakasına enjekte edilir. Bu sayede doğal kırışıklık giderme yöntemi işlemi belli olmaz ve yüzdeki doğal görünüm korunmuş olunur. Doğal kırışıklık giderme yöntemi işlemi doğal bir şekilde cildin daha canlı ve sıkı görünmesini sağlar. Doğal kırışıklık giderme yöntemi işlemi ile yüzde daha genç, daha dinamik ve daha etkileyici bir görünüm hakim olur. Doğal kırışıklık giderme yöntemi işlemi sarkma problemi, kırışıklık görünümü, doku kaybı ve ciltte oval şeklin kaybolması sorunları için kullanılır.

Doğal kırışıklık giderme yöntemi işlemi cerrahi olmayan estetik müdahaleler arasında yer almaktadır. Doğal kırışıklık giderme yöntemi işlemi öncesinde işlem uygulanacak alanlar anestezik etkili kremler ile uyuşturulur. Doğal kırışıklık giderme yöntemi işlemi çok kolay uygulanan ve kişinin hiçbir ağrı acı hissetmediği bir işlemdir. Doğal kırışıklık giderme yöntemi işleminde ince uçlu iğneler kullanılarak cildin altına özel karışım olan sıvı enjekte edilir. Bu sıvı içerisinde botulinum toksin ile hazırlanan vitaminler ve hyaluronik asit yer almaktadır. Bu sayede cildin yenilenmesi ve nemlenmesi sağlanır. Uygulanacak doğal kırışıklık giderme yöntemi doz miktarı kişinin isteği ve ihtiyacına göre belirlenir. Doğal kırışıklık giderme yönteminde kullanılan mezoterapi içerikleri sayesinde kişinin cildinde dolgunluk sağlanır. Doğal kırışıklık giderme yöntemi işlemi yaklaşık 20-30 dakika sürmektedir. İşlem sonrasında günlük yaşama dönebilir ve aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Ancak ilk birkaç gün hafif kızarıklıklar ve şişmeler meydana gelebilir. Bu hafif yan etkiler kendiliğinden geçer. Doğal kırışıklık giderme yöntemi uygulamasından sonra çok sıcak duş almamaya ve güneşe maruz kalmamaya dikkat edilmelidir. Doğal kırışıklık giderme yöntemi işleminin etkisi yaklaşık 1 hafta içerisinde kendisinin göstermeye başlar. Doğal kırışıklık giderme yöntemi işlemi genellikle tek seans uygulanır ancak kişinin ihtiyacına göre ek seans uygulanabilir. Doğal kırışıklık giderme yöntemi işleminin yarattığı etki yaklaşık olarak 6 ay sürmektedir. Eğer işlem beğenilir ve tekrar istenir ise 6 ay sonra yine işlem tekrar edilir. Doğal kırışıklık giderme yöntemi işleminin yan etkisi bulunmamak ile beraber cildin yeni hücre oluşturmasını destekler. Doğal kırışıklık giderme yöntemi işlemi dışarıdan görünmez ve cildin doğal görünümü korunur. Doğal kırışıklık giderme yöntemi uygulamasından sonra kişinin mimiklerinde ve kaslarında hiçbir cansızlık yaşanmaz.

Doğal kırışıklık giderme yöntemi işlemi sonrasında ciltte parlaklık, dolgunluk ve canlılık elde edilir. Doğal kırışıklık giderme yöntemi istenilen ve botolinum toksini uygulamasının uygulanamadığı küçük alanlara dahi uygulanabilmektedir. Bu sayede sarkmalar ve ince çizgi problemleri yaşanılan bölgeler de doğal kırışıklık giderme yöntemi işlemi için uygundur. Doğal kırışıklık giderme yöntemi işleminden sonra ince çizgiler açılır ve ciltte pürüzsüz bir görüntü oluşur. Ayrıca doğal kırışıklık giderme yöntemi cildin alt tabakasına enjekte edilerek kolajen üretimini de artırır. Etkileyici, bebeksi ve canlı bir cilt görüntüsü için eğer siz de doğal kırışıklık giderme yöntemi düşünüyorsanız Purest Clinic ile iletişime geçerek doğal kırışıklık giderme yöntemi işlemi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Form