Göbek Çevresi Lipolizi

Mezoterapi

Göbek çevresi en ısrarcı kilo problemleri ile karşılaşılan bölgedir. Göbek çevresindeki fazla yağların azaltılması ve sarkmaların tedavisi zordur. Özellikle fazla yağlardan göbek çevresinde çok uzun zaman ayırarak kurtulmak mümkündür.

Sıkı diyet ve spor programları ile uzun süreler sonra sonuçlar elde edilir. Bazen de tüm sıkı programlara rağmen genetik yatkınlıktan ve vücut tipinden dolayı göbek çevresindeki yağlar kalıcı olabilmektedir. Bu yüzden de göbek çevresi kadınların ve erkeklerin en şikayetçi olduğu bölgeler arasındadır. Göbek çevresindeki yağlardan ve fazla dokulardan kurtulmak için birçok yöntem bulunmakla beraber ameliyatsız işlemler daha çok tercih edilmektedir.

Lipoliz işlemi, cerrahi müdahale olmadan ameliyatsız bir şekilde yağ yakım müdahalesidir. Öncelikle işlem öncesinde anestezik etkili krem ile göbek bölgesi uyuşturulur. İşlem boyunca hiçbir ağrı hissedilmez. Göbek çevresi lipolizi sırasında ince uçlu iğneler ile yağ eritici etken maddeler göbek bölgesine enjekte edilir. Enjeksiyon işlemi ile göbek bölgesinde yağ yakımı gerçekleştirilerek vücut tarafından yakılması yani enerjiye dönüştürülmesi sağlanır. Göbek çevresi lipolizi yan etkisi bulunmayan sadece yağ hücrelerini hedef alan bir yöntemdir. Kimi zaman ideal kiloda olunmasına rağmen göbek çevresindeki gitmeyen ısrarcı yağlardan kurtulmak için son derece etkili ve pratik bir yöntemdir. İşlem yaklaşık 15 dakika sürmektedir ve 4-6 seans aralığında uygulanmaktadır. Uygulama seansının sayısı kişinin göbek çevresindeki yağ oranına göre belirlenmektedir. Birkaç seanstan sonra yağ oranlarındaki azalma ve buna bağlı olarak beden incelmeleri görülür. Seansların arasındaki süre birkaç hafta olup yağ yakım hızına göre belirlenir. Göbek çevresi lipolizi kişinin günlük yaşamını etkilemez, sadece hafif kızarıklık meydana gelebilir ancak bu kızarıklıklar da kendiliğinden geçmektedir.

Göbek çevresi lipolizi ile göbek çevresindeki fazla yağ dokuları ameliyatsız bir şekilde yok edilir ve göbek çevresi yeniden şekillenir. Göbek çevresi lipolizi ile göbek çevresinde daha sıkı ve daha fit bir görüntü elde edilir. Göbek çevresindeki yeniden şekillendirme bütün vücudun görüntüsünü etkiler ve yeni bir görünüm kazandırır. Eğer siz de göbek çevrenizde kalıcı yağlardan şikayetçi iseniz Purest Clinic ile iletişime geçerek göbek çevresi lipolizi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Form